HAKKIMIZDA

YUYSAN Katodik Koruma Malzemeleri Pazarlama, Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 1962 yılında Makine Mühendisi Yaşar Ulvi YILDIRIM öncülüğünde kurulmuştur. YUYSAN firması Türkiye’de kuruluşundan bu yana, uzun yıllardır tecrübeli ve uzman kadrosu, en son teknolojik cihazları ile yurtiçi ve yurtdışında çeşitli yatırımcı kuruluşların Boru hatları ile Liman, iskele ve rıhtımlarının Etüt /Proje ve Katodik Koruma işlerini yapmış, kabulünü sağlamış, başarılı projelere imza atmış İLK FİRMADIR.

Korozyon, gemi, yat, iskele ayakları, deniz platformları, yüzer havuz ve baraj kapakları gibi yatırımların en önde gelen tehdididir. Korozyonun önlenmesinde uygulanan en etkili ve efektif yöntem KATODİK KORUMA uygulamasıdır. Referans listemizde yapılan Katodik Koruma uygulamaları detaylı olarak bilgilerinize sunulmuştur.

YUYSAN Şirket Merkez Ofisi İstanbul’da olup, KATODİK KORUMA sistemlerinde kullanılan Alüminyum, Magnezyum ve Çinko türü galvanik anotların imalatını; standartlar içerisinde, deneyimli personeli ile Balıkesir’deki fabrikasında imal etmektedir. Ürün yelpazemizde galvanik anotlar dışında yardımcı anotlar, manuel ve otomatik kontrollü Scada uyumlu Trafo/Redresör ünitesi, polarizasyon hücreleri, ölçü kutuları, izole flanş conta takımları ve Referans Elektrodları da bulunmaktadır.